Ballina Etiketimet Jashte

Etiketim: jashte

Kosova vazhdon të mbetet jashtë Interpolit (VIDEO)

Kosova ka vazhduar të mbetet edhe gjatë vitit 2016 jashtë organizatave më të mëdha ndërkombëtare të sigurisë, Interpol dhe EUROPOL, ndonëse kanë kaluar tetë...

Lajmet e fundit