Ballina Etiketimet Jugohromi

Etiketim: jugohromi

Skenderovski: Nesër do të vendosim për fatin e të punësuarëve në...

Në emisionin më të ri “10 minuta” në TV21, , mysafir ishte drejtori i kombinatit Jugohrom, Vasko Skenderovski, i cili foli për fatin e...

Drejtori i Jugohromit kërkon afat shtesë për filtrat, punëtorët paralajmërojnë protesta

Pas mbylljes së kombinatit të Jugohromit 700 punëtorët">punëtorët paralajmërojnë protesta për të kërkuar nga Qeveria dhe drejtuesit e kompanisë që t’u sigurojnë paga gjatë...

Vazhdon helmimi i Tetovës: Jugohromi shpërfill edhe afatin e fundit për...

Skadon për të disatën herë afati për vendosjen e filtrave të kombinatit metalurgjik Jugohrom. Qeveria e cila i mundësoi shumë afate Jugohromit që të...

Lajmet e fundit