Ballina Etiketimet Kamarjerja

Etiketim: kamarjerja

Kamarierja me plis në Tetovë (FOTO)

Në prag të festës së Vitit rë Ri 2017, në Restorant Hugo’s në Tetovë kanë shërbyer kamariere nga Nigeria dhe Gana me plis të...

Lajmet e fundit