Kamarierja me plis në Tetovë (FOTO)

Në prag të festës së Vitit rë Ri 2017, në Restorant Hugo’s në Tetovë kanë shërbyer kamariere nga Nigeria dhe Gana me plis të bardhë në kokë. Ky restorant në Tetovë vazhdon të sjell befasi si nga servimi , ushqimi dhe tani me kmariere nga vendet të tjera.
Vlen të theksohet se në Hugo’s studentët kanë zbritje dhe çdo klient mund të porosisis edhe nga shtëpia.
Restorant Hugo’s për çdo kënd, për çdo familje.PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu