Ballina Etiketimet Plis

Etiketim: plis

Hoxha nga Maqedonia ligjëron me plisë të bardhë në kokë

Hoxha Zekeria Idrizi nga Maqedonia ka thyer disa shabllone të se kaluarës duke ligjëruar para besimtarëve me plisë të bardhë në kokë, njofton agjencia...

Kamarierja me plis në Tetovë (FOTO)

Në prag të festës së Vitit rë Ri 2017, në Restorant Hugo’s në Tetovë kanë shërbyer kamariere nga Nigeria dhe Gana me plis të...

Lajmet e fundit