Ballina Etiketimet Kandidat

Etiketim: kandidat

Zejdi tregon kush mund të jetë kandidat për kryetar i Lëvizjes...

Në emisionin Rruga Drejt sonte debatohet për zhvillimet e fundit në Lëvizjen Besa e cila do të mbajë dy kongrese për një muaj. Njëri...

Ky pritet të jetë kandidati i BDI-së për komunën e Likovës

Krahu i UÇK-së po rikthehet fuqishëm brenda Bashkimit Demokratik për Integrim. Agjencia e lajmeve INA, duke u thirrur në burime brenda partisë së Ahmetit, mëson...

Ky pritet të jetë kandidati i BDI-së për Çairin (VIDEO)

Në Televizionin Nova, dhe në emisionin “Studio e Hapur”, mysafir ka qenë drejtori aktual i shtëpisë së shëndetit në Shkup Besim Koka, i cili...

Mësohet kush do jetë njëri nga kandidatët për kreun e Dibrës...

Zgjedhjet lokale afrojnë dhe kalkulimet për emrat kandidues vecse kanë filluar, ndërkaq, në Dibër një kandidaturë jashtë skenës politike pritet ti bashkangjitet garrës për...

Sinadinovski: Nëse Manojlovski del kandidat i BDI-së, do të tradhtojë shqiptarët...

Brano Manojlovski, i cili ringjalli shpresat e shqiptarëve ortodoksë për rikthim në identitet është duke u përballë me presion nga familjarët e tij dhe...

Lajmet e fundit