Ballina Etiketimet Kastriot rexhepi

Etiketim: kastriot rexhepi

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...

Anëtarë të BDI-së sulmojnë fizikisht një funksionar të Besës, ja emri...

Partitë në pushtet duke e ndjerë humbjen e thellë që do ta pësojnë këtë të diel – duket se nuk mund të qetësohen nga...