Ballina Etiketimet Katica

Etiketim: katica

Deri në skadimin e mandatit, PSP-ja me 20 akuza

Numri i akuzave që Prokuroria Speciale Publike do ti ngrejë në afatin që skadon në fund të muajit është e mundur që të arrijë...

Lajm i keq për Gruevskin, Katica e Fatimja e lënë pa...

Avokati Nikola Dodevski për herë të parë nga fillimi i punës së Speciales nuk do të mund ta mbrojë Nikola Gruevskin dhe kryesinë e...

Demiri: Katica me Fatimen mund të burgosen

Analisti i njohur, Alajdin Demiri thotë se, drejtuesit e Prokurorisë Speciale në Maqedoni rrezikojnë burgun, nëse Gruevski vazhdon pushtetin. “Dikush duhet të shkoj në burg....

Lajmet e fundit