Ballina Etiketimet Kenge

Etiketim: kenge

10 këngët që të gjithë shqiptarët i dinë (VIDEO)

Shqipëria dhe Kosova kanë një gjuhë, mentalitet dhe kanë shumë lidhje njëra me tjetrën. Shumë këngë të njohur shqiptare, shumica prej tyre me motive patriotike,...

Tre vite pa Olldashin, Patozi me kitare këndon këngën për mikun...

Tre vitet pa deputetin, kolegun dhe mikun e tij të ngushtë Sokol Olldashi, Astrit Patozi i ka kujtuar me kitare në dorë. Në një video...

Lajmet e fundit