Ballina Etiketimet Komandant sokoli

Etiketim: komandant sokoli

Ja si e uron Komandant Sokolin shoku i luftës për 28...

Shqiptarëve që e duanë Atdheun pa hile, Heroit të gjallë Sami Ukshini, patriotit të madh, njeriut të hekurt nga Dukagjini ty o vëlla Sami...

Cila vlen më shumë, uniforma e Ali Ahmetit, apo e Komandant...

MAQEDONICila vlen më shumë, uniforma e Ali Ahmetit, apo e Komandant Sokolit? ByLajmPress5E postuar më 24-11-2016, 17:45 ahmeti-sokoli Njëri në burg, tjetri kryetar i partisë qeverisëse...

Vëllai i Sokolit, letër Ali Ahmetit dhe Hashim Thaçit

Vëllai i komandant Sokolit, Besnik Ukshini ka dërguar një letër një adresë të agjencisë së lajmeve INA drejtuar Ali Ahmeti dhe Hashim Thaçit. Po ju...

Vëllau i Komandant Sokolit godet Talat Xhaferin: Mos i ofendo qytetarët...

Xhafer Ukshini, vëllau i Sami Ukshinit – Komandant Sokolit, ka përkrahur qëndrimet e analistit Naser Selmani në debatin me deputetin e BDI-së, Talat Xhaferi....

Vëllai i komandant Sokolit: “Neziri taksisti që ka hup udhën” (FOTO)

Xhaferi Ukshini, vëllai i Sami Ukshinit – komandant Sokolit e ka quajtur taksist shefin e shtabit të BDI-së, Bekim Neziri. Në forumet sociale, gjegjësisht...

Sot ditëlindja e Komandant Sokolit, ja çka i shkruan biri i...

Sot është ditëlindja e Sami Ukshinit- të njohur si komandant Sokoli, i cili është i paraburgosur në burgun e Manastirit, si njëri nga të...

Mesazhi emocionues i Sokolit, Ndrecajt dhe Begut për shqiptarët e Maqedonisë(FOTO)

"Kush thotë se nuk jemi, kush thotë se ju kemi harruar, e kanë shumë gabim, vëllezërit Shqiptar dhe Shqiptaret e iliridës i trashëgojmë brez...

Vëllai i Komandant Sokolit nga Nju Jorku: Tani kemi një ushtar...

Beqë Ukshini, vëllai i Sami Ukshinit-Komandant Sokolit, ka dërguar një porosi përmes të cilës ua futë frikën në palcë atyre që tradhtuan vëllain e...

Lajmet e fundit