Ballina Etiketimet Komenton

Etiketim: komenton

Haradinaj flet për takimin e palës kosovare me atë serbe

Takimi i paralajmëruar të mbahet me 24 janar apo ditën e martë në mes palës kosovare dhe asaj serbe në Bruksel, është vendosur që...

Lajmet e fundit