Ballina Etiketimet Komisioneri han

Etiketim: komisioneri han

Hahn – Gruevski: Janë krijuar kushtet për zgjedhje parlamentare më 11...

Komisioneri për zgjerim, Johannes Hahn ka përfunduar takimin edhe me liderin e OBRM-PDUKM-së, Nikolla Gruevski. Sipas njoftimit të kësaj partie, në takim është folur...

Hahn nesër në Shkup, më kë do të takohet?

Eurokomisioneri për zgjerim dhe politikë të mirë fqinjësore, Johannes Hahn, nesër do të vijë në Shkup ku do të takohet me liderët e katër...

Në tetor Han viziton Shkupin

Eurokomisari për negociata për zgjerim dhe politikë fqinjësore, Johanes Han, të premten e ardhshme, më 14 tetor do ta vizitojë Republikën e Maqedonisë. Në...