Ballina Etiketimet Komisioni shteteror zgjedhor

Etiketim: komisioni shteteror zgjedhor

KSHZ e bëri publike numrin e përgjithshëm të votuesve në njësitë...

Lista Zgjedhore prej dje është bërë publike dhe do të jetë aktive deri me 11 nëntor njoftuan nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor, Nga 1.783.715 persona të...

Nga depoja e KSHZ-së janë zhdukur 40 vula?

Nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor (KSHZ), janë marrë 40 vula nga ky depoja në kazermën ‘Ilinden’, përcjell Telegrafi Maqedoni. Këtë e ka zbuluar komisioni i KSHZ-së...

Rritet numri në KSHZ i votuesve nga diaspora e Maqedonisë

Që nga ora 15:00, sot, një total prej 1,519 qytetarëve të Maqedonisë të cilët përkohësisht punojnë ose jetojnë jashtë vendit nëpërmjet aplikimit elektronik në...

Lajmet e fundit