Ballina Etiketimet Kontrabanda e droges

Etiketim: kontrabanda e droges

REKORD/ 2 shqiptarë kapen me 1 ton hashash dhe 29 kg...

Policia greke ka sekuestruar rreth 1 ton marijuhanë dhe 29 kg kokainë, dhe ka arrestuar 11 shtetas, mes të cilëve edhe 6 shtetas shqiptarë,...