Ballina Etiketimet Koosve

Etiketim: koosve

Kosova siguron kodin telefonik 383: Alokimi më 15 dhjetor, kodet 381,...

Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka deklaruar se sot është arritur marrëveshja për kodin telefonik shtetëror të Kosovës, mes Republikës së Kosovës dhe Serbisë...

Lajmet e fundit