Ballina Etiketimet Kryeministri i shqiperise

Etiketim: kryeministri i shqiperise

“The Guardian”: Njihuni me Kryeministrin artist të Shqipërisë (VIDEO)

Mund të debatohet se cili vend ka godinën e qeverisë më të bukurën në botë, që nga Elizeja magjepsëse, fortesa Kremlin apo Holli i...

“Përplasja” me Greqinë, Rama paralajmëron një replikë nesër nga foltorja e...

Një deklaratë e kryeministrit Edi Rama se ka qenë një shqiptar që shpëtoi nga rrënimi Akropolin në Greqi, krijoi pakënaqësi në shtetin grek. Mediat greke...

Kravatat e “çmendura” të Ramës (FOTO LAJM)

Është thënë shpesh, madje ajo që është evidente lidhet me kombinimin perfekt sa edhe ekstravagant që kryeministri Rama u bën kravatave. Me një shije...

‘Lolita’ apo ‘Lorena’, kush po e bezdis Kryeministrin?

Askush nuk e mban mend ditën e parë kur profili në Facebook me emrin “Lolita” u bë aq popullor dhe i ndjekur edhe pse...

Rama tregon prapaskenat e vizitës: Ja çfarë i thash Vuçiç për...

Kryeministri shqiptar Edi Rama, në kuadër të vizitës së tij në Serbi, ka dhënë një intervistë për prestigjiozen “Tanjung”. Rama në këtë intervistë tregon se...

Lajmet e fundit