Ballina Etiketimet Kryeparlamentari

Etiketim: kryeparlamentari

Sot zgjidhet kryeparlamentari. Ivanovi gati të shpall gjendjen e jashtëzakonshme

Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë ka gjasa që të zgjidhet sonte. Kështu janë marrë vesh lideri i BDI-së Ali Ahmeti dhe lideri i LSDM-së,...

KOMENT/ Sa i drejtë është vendimi i “Lëvizjes BESA” kundër Talat...

Seanca konstituive e Kuvendit të Maqedonisë akoma nuk ka dhënë ndonjë rezultat, ndërkohë partitë politike shprehin qëndrimet e tyre mbi zgjedhjen e kreut të...

Paralajmëron Dimovski: Kush përpiqet të zgjedhë kryetarin me forcë, do të...

Deputeti i VMRO-DPMNE -së, Ilija Dimovski, pas takimit koordinues të partive tha se është praktikë që kryetari i Komisionit për zgjedhje dhe emërime të...

Ziadin Sela: Refuzova postin e kryeparlamentarit!

Kryetari i LR-PDSH-së Ziadin Sela sonte ishte i ftuar në studion e ‘’Struga TV’’ ku shpalosi qëndrimet e tij në lidhje me situatën aktuale...

Lajmet e fundit