Ballina Etiketimet Kryqi i kuq maqedoni

Etiketim: kryqi i kuq maqedoni

Kryqi i Kuq ndihmon 4000 familje me 250 euro, këtë javë...

Kryqi i Kuq i Maqedonisë filloi me përgatitjet teknike dhe administrative për të bërë shpërndarjen e të hollave të cilat janë grumbulluar në xhirollogarinë...

Lajmet e fundit