Ballina Etiketimet Kryqi i kuq

Etiketim: kryqi i kuq

Kryqi i Kuq ndihmon 4000 familje me 250 euro, këtë javë...

Kryqi i Kuq i Maqedonisë filloi me përgatitjet teknike dhe administrative për të bërë shpërndarjen e të hollave të cilat janë grumbulluar në xhirollogarinë...

Ja sa para janë mbledhur nga Kryqi i Kuq për rajonet...

Kryqi i Kuq i Maqedonisë ka bërë me dije se për rajonet e përmbytura ka grumbulluar gjithsej 624.550 euro, ndërsa në numrin telefonik 143 400 janëgrumbulluar...

Lajmet e fundit