Ballina Etiketimet Kujdes

Etiketim: kujdes

Lëvizja BESA Gostivar: Apelojmë deri tek organet lokale që të kujdesen...

Lëvizja Besa në Gostivar, përmes një konference për shtyp shprehu shqetësimin për mungesën e kuadrove profesionale për trajtimin e fëmijëve me autizëm në çerdhet...

KUJDES! Këto shenja tregojnë se asnjëherë nuk do të pasuroheni

Ndryshe nga ato se çfarë thuhen, Steve Siebold thotë se çdo person i ka mundësitë për t’u pasuruar. Por, a është pasuria për ju? Për...

Musa Paçuku: Kujdes nga provokimet e përçarësve

Shkruan Musa Paçuku Dibranë të nderuar, dhe ju anëtarë, aktivistë të partive opozitare, pas disfatës të pësuar nga BDI-ja në Dibër, disfatë e cila rëndon...

SHIKONI ME KUJDES: Nëse gjuha ju duket kështu, ndoshta do të...

Nëse vëreni që ngjyra e gjuhës ka ndryshuar, mos e injoroni. Edhe pse ju dukeni krejtësisht mirë dhe i shëndetshëm, nuk do të thotë...

Lajmet e fundit