Ballina Etiketimet Kunder

Etiketim: kunder

Sot Dibranët protestuan kundër EVN-së

Si në shumë qytete tjera ditën e sotshme edhe dibranët dolën në protesta kundër EVN-së me një ultimatum dhjetëditor për plotësimin e kërkesave të...

Samaritanët dhe të krishterët kundër planit izraelit për ndalimin e ezanit

Përfaqësuesit e komunitetit Samaritan dhe të krishterë në Palestinë mbështetën muslimanët dhe kritikuan ashpër nismën e Izraelit për ndalimin e thirrjes së ezanit me...

Krizë në BDI, ja kush është pro dhe kundër koalicionit me...

Akoma mbretëron paqartësi totale në rradhët e Bashkimit Demokratik për Integrim në lidhje me koalicionin qeverisës. Sipas burimeve të Portalit Albeu.com, pjesa më e madhe...

Një protestues shqiptar kundër Trumpit: Budalla brina s’ka (VIDEO)

Një protestat e shumta që po zhvillohen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kundër vendimit të Donald Trump për të ndaluar shkuarjen atje të...

Thaçi: Të bashkohen pozitë dhe opozitë, kundër planit të Serbisë për...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi duke iu referuar dialogut mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel, ka deklaruar se është koha që opozita dhe pozita...

BDI: Nuk kemi asgjë kundër Sorosit

BDI nuk është në një linjë me partnerin e deritanishëm qeveritar VMRO-DPMNE në çështjen e “desorosoizimit” të Maqedonisë. Derisa VMRO paralajmëron se epoka e...

BDI kundër VMRO-së për “luftën” ndaj SOROS-it (VIDEO)

BDI nuk është në një linjë me partnerin e deritanishëm qeveritar VMRO-DPMNE në çështjen e “desorosoizimit” të Maqedonisë. Derisa VMRO paralajmëron se epoka e...

Partia rome kundër Platformës së partive shqiptare (VIDEO)

Partia per Integrimin e Romeve qe eshte pjese e koalicionit me VMRO-DPMNE kunder Platformes se partive shqiptare ne Maqedoni.

Dimovski: Partnerët e koalicionit kundër platformës së shqiptarëve

Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Nikolla Gruevski, sot ka pasur takim me partnerët e koalicionit “Për Maqedoni më të mirë”, me të cilët ka biseduar për...

Izraeli mbledh përfaqësuesit e vendeve që votuan rezolutën kundër kolonive

Izraeli ka thirrur sot përfaqësuesit e vendeve që kanë mbështetur me votë në OKB një rezolutë kundër kolonive, që është kritikuar fuqishëm nga shteti...

Lajmet e fundit