Ballina Etiketimet Kuq e zi

Etiketim: kuq e zi

Sllupçani stoliset me flamuj kuq e zi: Aty ku u derdh...

Sllupçani i hoxhë Jakup Hasipit, që bëri historinë në vitin 2001, është stolisur me flamuj kuq e zi, shkruan Gazeta Lajm, duke krijuar një...

Xhaferi nga Brukseli për mediat serbe: Ja pse e mbaj flamurin...

Kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi ka sqaruar për mediat serbe dhe maqedonase pse flamuri shqiptar gjendet në zyrën e tij. Ai...

Lajmet e fundit