Ballina Etiketimet Kurbani

Etiketim: kurbani

Muslimanët në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë përgatiten për mijëra kurbane

Ashtu si në vitet e kaluara edhe këtë vit disa ditë para festës së Kurban Bajramit në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosove fillojnë përgatitjet për...

Lajmet e fundit