Ballina Etiketimet Lagja e trimave kumanove

Etiketim: lagja e trimave kumanove

Ambasadori Walker takon familjarët e Grupit të Kumanovës: Lagja e Trimave...

Ambasadori William Walker i cili senzibilizoi botën për masakrën e Reçakut dhe shkaktoi intervenimin e NATO-s në Kosovë, sot është takuar me familjarët e...

Çavkov: Disa herë e kemi penguar ikjen e të dyshuarve në...

Shumë herë deri më tani si dhe gjatë gjykimit të fundit janë parandaluar dhe zbuluar përpjekje kompromentuese të pajisjeve teknologjike dhe kemi marrë masa...

“Lagjja e Trimave”, sot mbahet seanca e radhës me dyer të...

Vazhdon gjykimi me dyer të hapura i 37 të akuzuarve në rastin “Kumanova – Lagjja e Trimave”, për ndodhitë e 9 dhe 10 majit...

Lajmet e fundit