Ballina Etiketimet Lajme nga shkupi

Etiketim: lajme nga shkupi

50 euro gjobë nëse ‘Ajvarin’ e përgatisni para banesës

Një vendim nga qyteti i Shkupit ndalon rreptësisht përgaditjen e Ajvarit në zona publike. Inspektorët do të kontrollojnë dhe do të gjobisin me 50 euro çdo...

Lajmet e fundit