Ballina Etiketimet Lajmes

Etiketim: lajmes

Pas rënies së Gruevskit, ja si duket “mercedesi” i tij 600...

Ministri i Punëve të Brendshme i Maqedonisë, Oliver Spasovski ashtu edhe siç premtoi kryeministri Zoran Zaev, sot prezantoi para gazetarëve mercedesin e Nikolla Gruevskit...

Kërcënohet qeveria shqiptare (VIDEO)

Qeveria shqiptare është kërcënuar nga hakerat Anonymous, nëpërmjet një mesazhi në gjuhën angleze që është publikuar në Youtube. Ata i rendisin qeverisë shqiptare disa...

Ambasadori i Amerikës: Ja emrat e politikanëve shqiptarë kriminelë që u...

Ambasadori i SHBA-ve, Donald Lu në një bashkëbisedim live në Facebook, iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve, ndërsa bëri publike edhe emrat e...

Lajmet e fundit