Ballina Etiketimet Lavdrim muhaxheri

Etiketim: lavdrim muhaxheri

L’Espresso: Lavdrim Muhaxheri ka qëndruar në Maqedoni para një muaji

Një nga komandantët e ISIS, Lavdrim Muhaxheri apo siç e qujanë “Kasapi i Ballkanit” para disa muajve është kthyer në Ballkan. Sipas gazetës italiane L’Espresso,...

Kush është lavdrim Muhaxheri, imazhi i terroistëve shqiptarë në ISIS-it (FOTO)

Të gjithë e mbajnë mend Lavdrim Muhaxherin dhe pamjen duke ia hequr kokën një të mituri sirian. Por, kush është ai në fakt? Dikur...

Muhaxheri i ISIS: Akte terrori në Shqipëri

Agjentë të dy shërbimeve sekrete kanë ardhur ditët e fundit në Tiranë, ku kanë zhvilluar takime të vazhdueshme me zyrtarë të Shërbimit Informativ Shtetëror...

Lajmet e fundit