Ballina Etiketimet Leter

Etiketim: leter

Meta letër Nishanit: Mblidh Këshillin e Sigurisë Kombëtare

Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta i ka dërguar një letër Presidentit të Republikës, Bujar Nishani, në lidhje me Klement Balilin. Si anëtar i...

Letër nga burgu i Idrizovës: Ali na harrove

LETER DREJTUAR ALI AMETIT-ALI NA HARROVE- ( MBY -200-ISH USHTARE JON BURGJEVE-)( TASH KUR KE NE DORE CDO GJE ) TASH KUR S’KE KA...

Sylejman Selimi i shkruan fëmijëve dhe gruas letër prekëse nga burgu

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Sylejman Selimi, i ka shkruar familjes së tij një letër nga...