Ballina Etiketimet Lista

Etiketim: lista

Kjo është lista për deputetë e AAK-së (FOTO)

Telegrafi ka siguruar listën e kandidatëve të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, për deputetë të Kuvendit të Kosovës. Listës i prin kreu i këtij subjekti,...

Kush është njeriu më i pasur në Maqedoni? Ja lista nga...

Revista Forbes e ka publikuar listën me personat më të pasur për vitin 2016, ku listohet edhe Maqedonia. SHBA është vendi me më shumë milionerë...

Brahimaj: Haradinaj është numër një në listën e INTERPOLIT, Qeveria e...

Institucione shtetërore të Kosovës kanë pasur njohuri të sakta se kush është pjesë e listës së INTERPOLIT, mirëpo nuk u kanë treguar partive politike...

LISTA/ Këta janë deputetët shqiptarë që hyjnë në parlametin maqedonas

Tashmë ka përfunduar thuajse i gjithë numërimi i fletëve të votimit nga zgjedhjet në Maqedoni dhe pritet që në parlamentin e këtij shteti të...

Top-lista/ Renditja, ja kush janë 19 personat më të pasur në...

Në vazhdën e krijuar tashmë të traditës së analizimit të dhjetë më të pasurve në Shqipëri edhe këtë vit, “Fondacioni për Liri Ekonomike” ka...

Lajmet e fundit