Kjo është lista për deputetë e AAK-së (FOTO)

Telegrafi ka siguruar listën e kandidatëve të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, për deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Listës i prin kreu i këtij subjekti, Ramush Haradinaj, pasuar nga Ahmet Isufi, Pal Lekaj, Gazmend Abrashi dhe Blerim Kuçi.

Në listë janë edhe Muharrem Nitaj dhe Halil Matoshi, si dhe Daut Haradinaj që ka thënë se do të kandidojë për kryetar të Deçanit.

Për detajet, shikojeni foton më poshtë. /Telegrafi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu