Ballina Etiketimet Listat

Etiketim: listat

Grida Duma: Ja pse Jozefina Topalli u përjashtua nga lista e...

Kandidatja e Partisë Demokratike në Tiranë, Grida Duma ka treguar përse u mor vendimi për lënien jashtë listës së PD-së të Jozefina Topallit. “Ka qenë...

Lamtumirë 28 mijë votues shqiptarë, pa të drejtë vote më 11...

Nga gjithsej 21.029 sa janë paraqitur, 20.629 mërgimtarë janë pranuar në listën e votuesve që në zgjedhjet e ardhshme parlamentare do të votojnë në...

Ja listat e plotë ta koalicionit LR-PDSH – Uniteti –RDK (LISTA)

Koalicioni i njohur “Aleanca për shqiptarët” i përbërë nga LR-PDSH, Uniteti dhe RDK e Vesel Memedit ka bërë zyrtare listat për deputetë, ku tanimë...

Ish ushtarët distancohen prej BDI-së: Listat na i caktoi Gruevski!

Krahu ushtarak nuk pajtohet me bartësit e listave të kandidatëve të BDI-së dhe ndjehet plotësisht i përjashtuar nga këto lista. “Nuk e dimë se si...

Tensione në degën e LR-PDSH-së në Çair, sërish probleme me listën...

Dega e Çairit e LR-PDSH-së nuk po gjen sërish qetësi. Partia në këtë degë është përfshirë në tensione pasi një nga mbështetësit kryesorë, Abdulla Abdullahu...