Ja listat e plotë ta koalicionit LR-PDSH – Uniteti –RDK (LISTA)

Koalicioni i njohur “Aleanca për shqiptarët” i përbërë nga LR-PDSH, Uniteti dhe RDK e Vesel Memedit ka bërë zyrtare listat për deputetë, ku tanimë dihen bartësit e tyre, informon INA.

Njësia 1

Zulfi Adili (Uniteti)

Arben Taravari (LR-PDSH)

LR-PDSH

Njësia 2

Nexhmedin Sadiku (Uniteti)

Arlinda Memeti (LR-PDSH)

Isuf Seferi (LR-PDSH)

Njësia 5

Syrja Rashiti (LR-PDSH)

Remzi Memedi (LR-PDSH)

Njësia 6

Ziadin Sela (LR-PDSH)

Vesel Memedi (RDK)

Arta Toçi (LR-PDSH)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu