Ballina Etiketimet Vesel memedi

Etiketim: vesel memedi

Deputeti Memedi: Më përmirësoni nëse devijoj nga rruga

Deputeti i parlamentit të Maqedonisë, Vesel Memedi, i ka kërkuar votuesve që ta ndihmojnë nëse ai devojon nga rruga e qeverisjes. Me anë të një...

Ja listat e plotë ta koalicionit LR-PDSH – Uniteti –RDK (LISTA)

Koalicioni i njohur “Aleanca për shqiptarët” i përbërë nga LR-PDSH, Uniteti dhe RDK e Vesel Memedit ka bërë zyrtare listat për deputetë, ku tanimë...

Memedi: Ja pse nuk kam përkrahur inicativat e fundit për bashkëveprimin...

Kryetari i RDK-së, Vesel Memedi përmes një opionioni të tij ka sqaruar edhe pozicionin e tij lidhur me nismat e fundit dhe ftesat për...