Ballina Etiketimet Ziadin sela

Etiketim: ziadin sela

Më në fund Ali Ahmeti pranon të dalë ne debat me...

Në emisionin 'Click Plus' në televizionin 21, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, më në fund pranoi thirrjen për debat të kërkuar nga opozita...

EKSKLUZIVE/ Zgjedhjet lokale opozita shqiptare me proporcionalitet të barabartë: ASH merr...

Partitë politike kanë filluar përgatitjet e tyre, në lidhje me zgjedhjet lokale që pritet të mbahen brenda këtij viti, konkretisht në muajin tetor, shkruan...

Selmani: Si është e mundur që Ziadin Sela pas shpinës së...

Anëtari i Lëvizjes BESA në degën e Tetovës, Adnan Selmani, në profilin e tij ka parashtruar një sërë pyetjesh mbi ngjerjet e mbrëmshme në...

Zaevi tregon tmerrin që pa mbrëmë – më thanë: “Shihni Ziadin...

Lideri i LSDM-së Zoran Zaev në emisionin “Top Tema”, flet për detajet e dhunës së djeshme në Parlament, njofton TetovaSot. Ai flet për të gjitha...

Sela: Identiteti maqedonas nuk ekziston (VIDEO)

Lideri i LR PDSH-së, Zijadin Sela ka deklaruar se identiteti maqedonas nuk ekziston, ndërsa para 100 vjetëve populli maqedonas nuk ka ekzistuar, transmeton Tetova1. “...

Ja çfarë thotë Besa pas takimit me Selën

Lëvizja BESA nuk e ka ndërmend të kërkojë takim me liderët politik shqiptarë derisa vazhdojnë takimet VMRO-BDI lidhur me formimin e koalicionit qeveritarë. Kjo,...

Presidenti Thaçi mbledhë veç e veç liderët e shqiptarëve të Maqedonisë

Prishtinë, 5 janar 2027 – Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot në Prishtinë ka takuar liderët e partive politike shqiptare në Maqedoni,...

Sela: Këtë opsion zgjedh unë (FOTO)

Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, pas takimit me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti, në profilin e tij në Facebook, ka bërë disa llogaritje të...

Taravari: Njerëzit e PDSH-së dhe LR-PDSH-së të bashkohen në një parti...

Sekretari i LR-PDSH-së, Arben Taravari ka komentuar gjendjen në Partinë Demokratike Shqiptare dhe Lëvizjen për Reforma PDSH ku ka bërë thirrje që pas dorëheqjes...

Përveç Gjuhës Shqipe, Ziadin Sela kërkon edhe postin e Kryetarit të...

Ziadin Sela, deputet dhe njëri nga krerët e Aleancës për Shqiptarët iu drejtua sot në lidhje direkte të gjithë shqiptarëve. Ai shprehur falënderimet për...

Lajmet e fundit