Zaevi tregon tmerrin që pa mbrëmë – më thanë: “Shihni Ziadin Selën të gjakosur, ju jeni në radhë!” (VIDEO)

Lideri i LSDM-së Zoran Zaev në emisionin “Top Tema”, flet për detajet e dhunës së djeshme në Parlament, njofton TetovaSot.

Ai flet për të gjitha rreziqet që kanë parashikuar deputetët dhe gazetarët për shkak të sjelljes së shfrenuar të masës dhe pretendon se ai ka qenë më herët i planifikuar si objektiv për linçim.

“Shihni Selën e gjakosur, ju jeni në radhë”, iu kthye Zaevit njëri nga protestuesit që sulmuan parlamentin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu