Selmani: Si është e mundur që Ziadin Sela pas shpinës së deputetëve të BDI-së të marë lëndime serioze e ata as nuk u gërvishtën ?!

Anëtari i Lëvizjes BESA në degën e Tetovës, Adnan Selmani, në profilin e tij ka parashtruar një sërë pyetjesh mbi ngjerjet e mbrëmshme në Kuvend, pyetje të cilat fokusohen mbi BDI-në, mungesën e kreut të saj në seancën e mbrëmshme, mos arritjet e ministrit Nuhiu për të vënë në kontroll situatën dhe një detaj tjetër mbi lëndimet e kreut të LR-PDSH-së Ziadin Sela, shkruan InfoShqip.

Nga fotot dhe videot e mbrëmshme vërehet vendqëndrimi i Selës në afërsi të deputetëve të BDI-së, por fakti se Sela pësoi lëndime shumë të rënda dhe deputetët e BDI-së nuk u lënduan përhap hije dyshimi. Më poshtë do ndiqni të plotë shkrimin e Selmanit./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu