Ballina Etiketimet Ziadin sela

Etiketim: ziadin sela

Sela i thotë “PO” ftesës së shoqatës së të burgosurve politik

  Në vijim mund ta lexoni përgjigjen e kryetarit të LR-PDSH, Ziadin Sela. ‘Tani është koha që kësaj politike të mbrapshtë të këtij pushteti, që përmes...

Ziadin Sela komenton letrën e Bilall Kasamit dhe Fadil Zendelit

Lideri i Lëvizjes për Reforma – Partia Demokratike Shqiptare (LR-PDSH), Ziadin Sela hë për hë nuk komenton letrën e hapur të drejtuar nga kryetari...

LR-PDSH: Shqiptarët e Maqedonisë diskriminohen edhe në sport (DOKUMENT)

Në një komunikatë për Telegrafi Maqedoni, Lëvizja për Reforma PDSH ka reaguar pasi në bazë të konkursit të hapur nga Federata e futbollit në...

Kjo është pasuria e Ziadin Selës (Dokument)

Zyrtarisht, Ziadin Sela ka pasuri prej 22.476.648 denarë apo në kundërvlerë me euro: 365.473 euro dhe tre vetura Audi 80, Citroën 3x dhe BMW...

Sela bojkoton Mbrëmjet Strugane të Poezisë, shkak gjuha shqipe

Kanë ngelur edhe shumë pak ditë deri në fillimin zyrtar të Mbrëmjeve Strugane të Poezisë, për të cilat  është pregatitur edhe programi mjaft voluminoz...

Lajmet e fundit