Ballina Etiketimet Ziadin sela

Etiketim: ziadin sela

Sela godet Dimovskin: Idetë e juaja të mbrapshta, ne do bëjmë...

Pas deklaratave nacional-shoveniste të Shefit të grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së Ilija Dimovski i cili publikisht e tha që shqiptarët asnjëherë nuk do jenë të...

Ja për çfarë bisedoi Ziadin Sela me ambasdorin e BE-së

Kryetari i Lëvizjes për Reforma PDSH, z.Ziadin Sela dhe nënkryetari z.Agon Ferati në Shkup kanë realizuar takim zyrtar me Ambasadorin e Bashkimit Europian z.Samuel...

LR-PDSH, Uniteti, RDK dhe PPD në takimin e thirrur nga Shoqata...

Katër parti opozitare sot do të jenë në takimin e iniciuar nga Shoqata e të Burgosurve dhe të Dëmtuarve Shqiptarë në Maqedoni, ku pritet...

E vërteta e (mos)bashkëpunimit opozitar dhe ftesa e Ziadin Selës që...

Portali fol.mk, nga burime të besueshme brenda LR PDSH, ka siguruar një kopje të propozim marrëveshjes që LR-PDSH u ka dërguar partive opozitare jashtëparlamentare...

LR-PDSH reagon ndaj deklaratës së Artan Grubit

Në një reagim për Telegrafi Maqedoni, LR-PDSH-ja ka reaguar për deklaratën e Artan Grubit. ‘Mosnjohja e termit “synim” ka sjellur në dilemën hamletiane të Grubit,...

Osmani: Sela si shpesh shihet i përqafuar me Ramiz Merkon

Analisti Hadi Osmani ka kritikuar kryetarin e LR-PDSH-së, Zijadin Sela, sepse publikisht i shan gjykatat ndërsa nga ana tjetër punon sipas urdhrave dhe caktimeve...

Pollozhani: Jemi duke punuar që të afrojmë LR-PDSH-në dhe Lëvizjen Besa...

Veprimtari dhe udhëheqësi i Shoqatës së Burgosurve, Shpëtim Pollozhani, dhe të dëmtuarve politik është prononcuar me një postim në Facebook rreth bashkërendimit të partive...

Deklaratat e Ziadin Selës, reagojnë Artan Dika dhe Vigjilent Leka të...

Pas emisionit të mbrëmshëm Arena ku kryetari i LR PDSH-së Ziadin Sela një pjesë të madhe të kohës ia kushtoi ndasive në RDK, konkretisht...

Sela: Shumë veta duan të mi presin flokët

Lideri i LR-PDSh-së Ziadin Sela sonte në emsionin në Tv Shenja u shpreh se shumë veta duan që tia presin flokët dhe shumë veta...

Sela nuk do të merr pjesë në takimin e thirrur nga...

Kryetari i Lëvizjes për Reforma PDSH nuk do të merr pjesë në takimin e thirrur nga Bilall Kasami nga Lëvizja Besa dhe Fadil Zendeli...

Lajmet e fundit