Ballina Etiketimet Ziadin sela

Etiketim: ziadin sela

Sela largohet nga komuna e Strugës, do kandidojë për deputet

Kryetari i LR-PDSH-së, Zijadin Sela së shpejti do të lëshojë karrigen e kryetarit të komunës në Strugë dhe do të kandidohet në listat e...

LR-PDSH: “Pas 11 Dhjetorit administratorët do ti çlirojmë me Ligj”

Tentimi për ti dhënë masovitet tubimeve publike përmes keqpërdorimit të administratës publike është akt jo human, jo politik dhe jo etik. Megjithëse BDI lëvdohet...

LR-PDSH: BDI,këta shkatërrues të kulturës shqiptare

Gjatë luftës së dytë botërore anglezët i propozojnë Çerçilit që për shkak të nevojave të ushtrisë të heq buxhetin për kulturë dhe ta drejtoj...

Xhezair Shaqiri i kthen shpinën Ziadin Selës?!

Xhezair Shaqiri ka reaguar ashpër ndaj liderëve të rinj partiak. "Tani lum për ne që kanë dal disa parti politike të reja me lider të...

Sela: Kush mund të thotë sot që Maqedonia nuk funksionon si...

Kryetari i LR PDSH-së, Ziadin Sela në një koment të shkruar në profilin e tij në facebook shkruan se kush mund te thote qe...

Sela: Ja cilat janë kushtet e LR-PDSH për hyrje në Qeveri...

Ziadin Sela në emisionin “Debat” të udhëhequr nga kryeredaktorja e Portalb.mk, Elida Zylbeari, ka folur gjerë e gjatë për aktualitetin politik të Maqedonisë. Ai...

Pas 5 vjet mungese rikthehet përsëri “Ura e drurit” në Strugë

Përfundimisht, Struga do të bëhet me urë druri, të ngjashme me ate që e kishte kohë më përpara dhe që ishte bërë një lloj...

Pas lajmit “Një funksionar i LR-PDSH-së së Ziadin Selës kalon te...

Pas publikimit të lajmit se si një nënkryetar i deritanishëm i Lëvizjes për Reforma në PDSH – Saraj, Fahrudin Ibrahimi, të ketë kaluar te...

Kush do i del ballë Ahmetit dhe Thacit në zonën 6-të?...

Lideri i LR- PDSh-së, Ziadin Sela i pyetur nga reporteri i portalit TetovaSot se cili prej tre liderëve do të jetë bartës liste, që...

Sela, Ostreni dhe Memedi e nënshkruajtën marrëveshjen për koalicion në zgjedhje(FOTO)

Është arritur marrëveshje mes partive opozitare LR – PDSH, UNITETI dhe RDK, për koalicion në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të parapara që të mbahen...

Lajmet e fundit