Sela, Ostreni dhe Memedi e nënshkruajtën marrëveshjen për koalicion në zgjedhje(FOTO)

Është arritur marrëveshje mes partive opozitare LR – PDSH, UNITETI dhe RDK, për koalicion në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të parapara që të mbahen më 11 dhjetor, raporton Portalb.

Me këtë rast, sot është krerët e partive, Ziadin Sela, Gëzim Ostreni dhe Vesel Memedi e kan nënshkruar marrrëveshjen për koalicion. Për pikat e marrëveshjes dhe platformën e koalicionit, Portalb do të sjellë detaje në vazhdim. /Portalb

14741807_553623178162342_1955641192_n


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu