Kush do i del ballë Ahmetit dhe Thacit në zonën 6-të? Ja çka thotë Ziadin Sela (VIDEO)

Lideri i LR- PDSh-së, Ziadin Sela i pyetur nga reporteri i portalit TetovaSot se cili prej tre liderëve do të jetë bartës liste, që do i bëjë ballë Ahmetit dhe Thacit në njesinë e gjashtë zgjedhore, ai u shpreh se koalicioni nuk është bërë për lista por për të luftuar të keqen nga këta dy parti.

Çdoherë kam thënë se kur nuk kanë qenë problem i bashkëpunimit listat, dhe përsëri sot është një dëshmi më tepër, që nuk janë listat problemi i bashkëpunimit mes partive politike opzitare shqiptare”, tha Sela, raporton TetovaSot.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu