Ballina Etiketimet Lokale

Etiketim: lokale

Garë dhe kandidatura interesante për Komunën e Tetovës, në kandidim edhe...

Zgjedhjet e 15 tetorit në një distancë kohore më pak se dy muaj bën që partitë politike të fillojnë me promovimin e kandidatëve të...

S’ka aleancë BDI-VMRO për zgjedhjet lokale

Bashkimi Demokratik për Integrim nuk do të bashkëpunojë me VMRO-në në zgjedhjet lokale, këtë sot e konfirmoi deputeti i kësaj partie Artan Grubi. Sipas...

Mësohet kush do jetë njëri nga kandidatët për kreun e Dibrës...

Zgjedhjet lokale afrojnë dhe kalkulimet për emrat kandidues vecse kanë filluar, ndërkaq, në Dibër një kandidaturë jashtë skenës politike pritet ti bashkangjitet garrës për...

Lajmet e fundit