Ballina Etiketimet Magazina

Etiketim: Magazina

Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi sjellin “Pablo” (VIDEO)

Reperët më në zë të momentit Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar remiksin e ri me titull “Pablo”. Kënga vjen si një...

Këngëtari i njohur shqiptar në gjendje të rëndë për jetën

Këngëtari dhe kantautori i njohur Françesk Radi është shtruar në gjendje të rëndë në Qendrën Spitalore Universitare ‘Nënë Tereza’. Françesk Radi është paraqitur në urgjencë...

Melania Trump, pse flokёt e saj janё gjithmonё njёsoj? (FOTO)

Me siguri ajo bёn pjesё na grupin e femrave qё nuk parapёlqejnё tё eksperimentojnё me look-un e tyre, e sidomos me flokёt. Besnike ndaj...

Gruaja e Lulit të UÇK-së: Kjo është jeta ime bashkëshortore

Çdo herë janë parë së bashku. Madje nuk hezitojnë që rrugës të ecin edhe dorë për dore, gjë që nuk e bëjnë të gjithë...

Zbulohet e dashura “bombë” e djalit të presidentit Thaçi (FOTO)

Në sytë e shumëkujt, djali i vetëm i Presidentit Thaçi vazhdon të jetë ai djali i vogël që shfaqej rrallë por shoqëronte babain kryesisht...

Noizy në telashe… nuk i bindet policëve në Durrës

Reperi i njohur shqiptar Noizy është ndaluar në qytetin e Durrësit pasi drejtonte mjetin pa leje drejtimi dhe kishte gjoba të papaguara. Policia e Durrësit...

Tenori shqiptar Saimir Pirgu merr çmimin “Verona Lirica Award”

Tenori shqiptar me famë botërore Saimir Pirgu ka marrë çmimi “Verona Lirica Award”, në Teatrin Verona. Medalja i është dhënë tenorit shqiptar pas një koncerti...

Që të dukeni sikur në foto TREND I RI I GRIMIT!...

Teknika e re quhet “Non-touring” dhe për të edhe më herët është folur. Fjala është për teknikën e grimit, e cila është diç midis konturimit...

Pique: Ja si e bëra për vete Shakirën

Kur jeni i pasur dhe i famshëm, nuk keni nevojë që të lodheni shumë për të bërë për vete një vajzë dhe Gerard Pique...

Rita mrekullon fansat në Itali

Zakonisht Ritën e shohim të kuruar në maksimum dhe për këtë arsye ajo ka krijuar një imazh “high class” për veten e saj dhe...

Lajmet e fundit