Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi sjellin “Pablo” (VIDEO)

Reperët më në zë të momentit Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar remiksin e ri me titull “Pablo”.

Kënga vjen si një befasi për fansat e tyre pasi asnjëri nga reperët nuk kishte paralajmëruar më parë publikimin e kësaj kënge.

Projekti i ri vjen pa klip të veçantë, por thjeshtë kanë publikuar vesionin audio të këngës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu