Ballina Etiketimet Show biz

Etiketim: show biz

A shihni diçka të gabuar në këtë fotografi? Nëna e dy...

Në shikim të parë, kjo fotografi tregon një nënë të re duke u ekspozuar ndaj rrezeve të diellit në plazh me vajzën e saj. Por,...

Ledri, Lumi, Gjiko e Skerdi sjellin “Pablo” (VIDEO)

Reperët më në zë të momentit Ledri Vula, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë publikuar remiksin e ri me titull “Pablo”. Kënga vjen si një...

Ardit Gjebrea rrëfen arsyen përse nuk i rikthehet muzikës

Ardit Gjebrea ishte në një takim me studentë, jo në rolin e moderatorit që bën prej aq vitesh, por në rolin e të intervistuarit. Para...

Gruaja e Lulit të UÇK-së: Kjo është jeta ime bashkëshortore

Çdo herë janë parë së bashku. Madje nuk hezitojnë që rrugës të ecin edhe dorë për dore, gjë që nuk e bëjnë të gjithë...

Zbulohet e dashura “bombë” e djalit të presidentit Thaçi (FOTO)

Në sytë e shumëkujt, djali i vetëm i Presidentit Thaçi vazhdon të jetë ai djali i vogël që shfaqej rrallë por shoqëronte babain kryesisht...

Bebe Rexha u dhuron një mesazh të bukur shqiptarëve (FOTO)

Ylli Beba Rexha duket se nuk harron asnjëherë kombin e saj. Ajo shpesh herë u referohet me fjalë shqip fansave të saj shqiptarë. Kësaj rradhe ajo...

Rita mrekullon fansat në Itali

Zakonisht Ritën e shohim të kuruar në maksimum dhe për këtë arsye ajo ka krijuar një imazh “high class” për veten e saj dhe...

Kim përjeton tmerr në Paris, mbahet me armë nga persona të...

Kim Kardashian ka përjetuar një situatë të tmerrshme në Paris. Ylli i famshëm televiziv është mbajtur me armë në dhomën e saj në një rezidencë...

Lajmet e fundit