Ballina Etiketimet Martohet mbreti zog

Etiketim: martohet mbreti zog

Sot u celebrua me martesë nipi i Ahmet Zogut, Leka Zogu...

Leka Zogu II dhe Elia Zaharia janë celebruar në martesë nga kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj. Martesa e tyre është bekuar nga përfaqësues të...

Lajmet e fundit