Ballina Etiketimet Mavraj

Etiketim: mavraj

Frika nga terrorizmi, Mavraj ka një mesazh për izrealitët

Mërgim Mavraj njihet si praktikant i fesë myslymane, dhe një nga personazhet më të dashur të kombëtares sonë. ngjarjet e ditëve të fundit për...

Lajmet e fundit