Ballina Etiketimet Mbeshtesim

Etiketim: mbeshtesim

Trump, për Kosovën: Ajo është e pavarur, do ta forcojmë dhe...

Derisa mediat serbe po i bënin dëshirë vetës së tyre duke ju vardisur presidentit amerikan Donald Trump, se kinse ai ka thënë se populli...