Ballina Etiketimet Mbeturina

Etiketim: mbeturina

Alarmante, ja gjendja skandaloze e një prej rrugëve kryesore të Dibrës...

Problemi i deponisë së mbeturinave në qytetin e Dibrës, degradimi dhe djegia e saj e herëpashershme ka kohë që është një shqetësim i madh...

Maqedonia me një mijë kilogram mbeturina për kokë banori (FOTO)

EUROSTAT ka publikuar listën e vendeve evropiane sa i përket mbeturinave për kokë banori. Të dhënat e statistikës evropiane tregojnë se në Maqedoni një...

Lëvizja BESA i jep ultimatum Latës për deponinë në Dibër: O...

Pas zgjedhjeve të 11 dhjetorit në DIbër, kryetari aktual i komunës së Dibrës Ruzhdi Lata, doli me një deklaratë të fuqishme, ku i’u drejtohej...

Lajmet e fundit