Ballina Etiketimet Mbron

Etiketim: mbron

Spasovki: Ivanov po mbron kriminelët dhe jo shtetin

Sekretari i përgjithshëm i LSDM-së, Oliver Spasovski, duke komentuar letrën e presidentit Gjorge Ivanov ndërkombëtarëve, ka thënë se presidentit Gjorge Ivanov nuk po mbron...

Shihni se si anëtari i BDI-së në KSHZ e mbron VMRO-në...

Ndërpritet seanca e KSHZ-së për shkak se Subhi Jakupi anëtarë i BDI-së në KSHZ ka kundërshtuar ashpër kërkesë për hapjen e kutisë së votimit...